Sıralama ve maç sonuçları

TAKIM SATRANÇ YARIŞMALARI YARIŞMA TABLOSU
2006 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI AYDIN İL / YÖRE YARIŞMASI TARİH: 26.Mar.06 YER: AYDIN GSİM SALONU
Sıra Takım Kuvvet T U R L A R TOPLAM DERECE
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
MP LP MP LP MP LP MP LP MP LP MP LP MP LP MP LP MP LP MP LP MP LP MP LP MP LP MP LP MP LP
1 KAFKASÖR SATRANÇ S.K 1859 5,5 2 2,5 0 8 2
2 SHÇEK SATRANÇ S.K 1834 3 1 4,5 2 7,5 3
3 B.B.BODRUM SATRANÇ S.K 1741 3 1 2,5 0 5,5 1
4 KUŞADASI ADA SATRANÇ S.K 1673 0,5 0 3,5 2 4 2


BAŞHAKEM DOĞAN KICALI
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU LİG KARŞILAŞMALARI
2005 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI AYDIN İL / YÖRE YARIŞMASI MAÇ SONUÇ BELGESİ

YER AYDIN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SALONU TUR 1 TARİH 24.03.2006
SAAT 10.00
1
TAKIM KAFKASÖR SATRANÇ S.K SONUÇ TAKIM ADASPOR KULÜBÜ
1.MASA MALKOÇ KILIÇOĞLU 1 0 1.MASA TOLGA USUN
2.MASA MURATCAN ORAKÇI 0,5 0,5 2.MASA BÜLENT GÜVENEN
3.MASA DENİZ HAZAR 1 0 3.MASA ALİ RIZA DALAR
4.MASA YAĞIZ ARAT 1 0 4.MASA YILDIRIM EZZİNE DJAZİRİ
5.MASA BAHAR OĞUZEL 1 0 5.MASA ZEYNEP GÜLTEKİN
6.MASA BERKE SONER ALTIATASI 1 0 6.MASA YAMAN BEŞİKTEPE
SONUÇ 5,5 0,5
ZİVER ASLAN YILDIRIM EZZİNE DJAZİRİ
KAPTAN KAPTAN
DOĞAN KICALI
BAŞHAKEM




TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU LİG KARŞILAŞMALARI
2005 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI AYDIN İL / YÖRE YARIŞMASI MAÇ SONUÇ BELGESİ

YER AYDIN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SALONU TUR 1 TARİH 24.03.2006
SAAT 10.00
2
TAKIM SHÇEK SATRANÇ S.K SONUÇ TAKIM B.B.SATRANÇ S.K
1.MASA HİKMET MURAT SELEK 1 0 1.MASA AYTUĞ DUYGU
2.MASA MESUT SEVİNÇ 1 0 2.MASA MEHMET SALİH KAYA
3.MASA BURAK ÖZEN 1 0 3.MASA NİHAT EKİNCİ
4.MASA YAHYA KIZILTAŞ 0 1 4.MASA ATİLLA GÜRMEN
5.MASA YASEMİN KÜÇÜK 0 1 5.MASA FEYZAN ÇOBAN
6.MASA SİNAN UYGUR 0 1 6.MASA DEMRE KERİGAN
SONUÇ 3 3
TARKAN TEKTEN ATİLLA GÜRMEN
KAPTAN KAPTAN

DOĞAN KICALI
BAŞHAKEM




TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU LİG KARŞILAŞMALARI
2005 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI AYDIN İL / YÖRE YARIŞMASI MAÇ SONUÇ BELGESİ

YER AYDIN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SALONU TUR 2 TARİH 24.03.2006
SAAT 14.00
3
TAKIM ADASPOR KULÜBÜ SONUÇ TAKIM KAFKASÖR SATRANÇ S.K
1.MASA TOLGA USUN 0 1 1.MASA UMUT SAYMAN
2.MASA BÜLENT GÜVENEN 0,5 0,5 2.MASA MALKOÇ KILIÇOĞLU
3.MASA ALİ RIZA DALAR 1 0 3.MASA MURATCAN ORAKÇI
4.MASA YILDIRIM EZZİNE DJAZİRİ 0 1 4.MASA DENİZ HAZAR
5.MASA ZEYNEP GÜLTEKİN 1 0 5.MASA BAHAR OĞUZEL
6.MASA YAMAN BEŞİKTEPE 1 0 6.MASA YAĞIZ ARAT
SONUÇ 3,5 2,5
YILDIRIM EZZİNE DJAZİRİ ZİVER ASLAN
KAPTAN KAPTAN

DOĞAN KICALI
BAŞHAKEM



TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU LİG KARŞILAŞMALARI
2005 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI AYDIN İL / YÖRE YARIŞMASI MAÇ SONUÇ BELGESİ



YER AYDIN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SALONU TUR 2 TARİH 24.03.2006
SAAT 14.00
4
TAKIM B.B.SATRANÇ S.K SONUÇ TAKIM SHÇEK SATRANÇ S.K
1.MASA AYTUĞ DUYGU 0 1 1.MASA TARKAN TEKTEN
2.MASA MEHMET SALİH KAYA 0,5 0,5 2.MASA MESUT SEVİNÇ
3.MASA ATİLLA GÜRMEN 0,5 0,5 3.MASA BURAK ÖZEN
4.MASA KAMİL YAPICI 0 1 4.MASA YAHYA KIZILTAŞ
5.MASA SEVİM ISPATRA 0,5 0,5 5.MASA YASEMİN KÜÇÜK
6.MASA DEMRE KERİGAN 0 1 6.MASA ONUR UYGUR
SONUÇ 1,5 4,5
ATİLLA GÜRMEN TARKAN TEKTEN
KAPTAN KAPTAN

DOĞAN KICALI
BAŞHAKEM





KULÜP ADI: B.B.BODRUMSPOR KULÜBÜ İLİ: MUĞLA / AYDIN KUVVETİ:
SIRA SPORCUNUN SOYADI SPORCUNUN ADI Lisans No TSF No Kaptan Genç Bayan ELO UKD Doğum Tarihi (Gün,Ay,Yıl) Lisans Vize Tarihi (Gün,Ay,Yıl)
1 AKSU ALİ VEDAT 60790255318 23267 2043 15.02.1971 18.01.2006
2 DUYGU AYTUĞ 50686776522 11616 1908 25.11.1967 24.08.2005
3 KAYA MEHMET SALİH 33187464488 12722 1850 04.04.1964 18.01.2006
4 EKİNCİ NİHAT 17410244610 25722 1792 02.10.1972 18.01.2006
5 GÜRMEN ATİLLA 12808098512 26512 X 1565 14.09.1971 24.08.2005
6 PAKSOY ERAY 29255142112 13710 1661 16.09.1966 24.08.2005
7 YAPICI KAMİL 38521645486 18658 1568 02.01.1954 24.08.2005
8 KERİGAN DEMRE 50542192626 29784 X 1481 07.04.1993 24.08.2005
9 KARAMAN MEMET 47047547334 01.01.1962 18.01.2006
10 ACIOLUK HASAN 10897721926 22.01.1969 24.08.2005
11 KİPMEN AHMET ÖMER 13636066326 29858 1556 29.09.1940 24.08.2005
12 ŞAHVELİOĞLU ŞAHİN 60757201402 23782 1498 01.02.1958 24.08.2005
13 UZUNLULU ALİ HAKAN 42949467162 14681 1480 07.06.1963 24.08.2005
14 ÇOBAN FEYZAN 34762501772 11284 X 1377 27.08.1971 24.08.2005
15 ISPARTA SEVİM 29873230970 29813 X X 1225 22.07.1993 24.08.2005
16 KARAMAN CEREN 47002548864 X X 06.12.1994 18.01.2006
17
18
19
20
KULÜP ADRESİ BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR KULÜBÜ KAPTAN 25.01.2006
BELEDİYE GIDA ÇARŞISI KAT 2 NO:15 BODRUM MUĞLA ATİLLA GÜRMEN KULÜP
TELEFONLAR 0252 313 50 44 - TSF İlçe Temsilcisi :0533 630 56 40 YÖNETİCİSİ
e-POSTA atillanet@yahoo.com SEMİH NALBANTOĞLU







KULÜP ADI: ADASPOR İLİ: AYDIN KUVVETİ:
SIRA SPORCUNUN SOYADI SPORCUNUN ADI Lisans No TSF No Kaptan Genç Bayan ELO UKD Doğum Tarihi (Gün,Ay,Yıl) Lisans Vize Tarihi (Gün,Ay,Yıl)
1 TOLGA USUN 1700
2 SEDAT BERRAK 1975
3 BÜLENT GÜVENEN 1650
4 KAMBER DİNEK 1650
5 ALİ RİZA DALAR 1200
6 YILDIRIM EZZİNE DJAZİRİ 1826
7 ALİ ERDOĞAN 1650
8 YAMAN BEŞİKTEPE 1359
9 BURHAN VARLI 1665
10 MİRE DENİZ DOĞAN 1200
11 ALİ DİREN ALİŞ 1200
12 ZEYNEP GÜLTEKİN 1543
13 ANIL CAN TUNCER 1200
14 DOĞUŞ SÜRMELİ 1200




KAFKASÖR SATRANÇ KULÜBÜ TAKIM LİSTESİ

SIRA İSİM -SOYAD ELO UKD GENÇ BAYAN KAPTAN

1 ZİVER ASLAN 1452 1.kaptan
2 CİHAN POLAT 2156 1977
3 UMUT SAYMAN 1970
4 ATAGÜN KARAYEL 1996 1806 X
5 MALKOÇ KILIÇOĞLU 1846
6 ADNAN GÖZÜM 1604 X
7 MURATCAN ORAKÇI 1688 X
8 BORA TÜZGİRAY 1452 2.kaptan
9 ALİ ALTIATASI
10 DENİZ HAZER 1759
11 ZAFER PEKÇEDENÖZ 1413 X
12 YAĞIZ ARAT 1535 X
13 BERKO SONE ALTIATASI X
14 BAHAR UĞUZEL 1352 X X
15 PINAR UĞUZEL 1347 X X
16 CEYDA ALKAN 1256 X X
17 ECEM BAYBAŞ X X
18 EZGİ AYBEK X X
19 ASİL ERDEM DALGIÇ X
20 EMİNE YAYLALI X X



KULÜP ADI: SHÇEKSPOR İLİ: AYDIN KUVVETİ:
SIRA SPORCUNUN SOYADI SPORCUNUN ADI Lisans No TSF No Kaptan Genç Bayan ELO UKD Doğum Tarihi (Gün,Ay,Yıl) Lisans Vize Tarihi (Gün,Ay,Yıl)
1 TEKTEN TARKAN 10493911738 1 03.12.1967
2 SELEK HİKMET MURAT 15268175162 25.07.1961
3 SEVİNÇ MESUT 20317416554 25.03.1958
4 ÖZEN BURAK 11491728632 2 07.12.1979
5 KIZILTAŞ YAHYA 28855144748 01.01.1963
6 KANCA ARMAĞAN 23111552954 X 1987
7 HOPÇİN UFUK 31447056022 11.11.1954
8 HOPÇİN HATİCE 31441056240 X 01.12.1984
9 BAĞLAN ERKAN 31450057016 29.09.1982
10 AKGÖZ RAMAZAN 22904075830 X 20.03.1990
11 AKÇİN İZZET 19492431384 X 04.01.1992
12 AKGÖZ RECEP 22910075602 X 01.06.1988
13 KÜÇÜK YASEMİN 71032035810 X 02.06.1968
14 UYGUR ONUR 19393426298 X 24.10.1994
15 UYGUR SİNAN 19396426134 X 24.10.1994
16 KURTMAN BURAK 31999065596 .1979
17 UYAN O. SANER 33073009410 .1977
18 CAN AHMET 32527258442 .1962
19
20
KULÜP ADRESİ YETİŞTİRME YURDU AYDIN KAPTAN 21.03.2006
İsim,İmza KULÜP
TELEFONLAR 0-256-225 16 17 fax: 0 256 215 12 00 TARKAN TEKTEN YÖNETİCİSİ
e-POSTA ercangundogdu09@mynet.com Ercan GÜNDOĞDU

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !